GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 7797449
nr 779 7449
Tallrikar
2 st, Meissen, Punktperioden (1763-1774), Dia22, 5
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:16:48
21/9 15:13:13
21/9 15:14:04